BİZ KİMİZ

A.ŞAHİNLER İNŞAAT olarak bizler, yeni nesil teknolojilere uygun konut, iş merkezi, alış veriş merkezi, yol, köprü, fabrika, kamu binaları gibi kaliteli yaşam merkezleri üreterek günümüz mimarisini gelecek nesillere taşıyan birer aracıyız. Bu sebepten dolayı inşaat sektörünün en önemlikriteri olan sağlamlık, kalite politikamızın ilk sırasında yer almaktadır.  

Sağlamlığın yanı sıra kaliteden ödün vermeden, tüm ihityaçları karşlayan modern binalar tasaramaktayız.

MİSYON / VİZYON

Günümüz mimarisini gelecek nesillere taşıyarak adımızı gelecek nesillere duyurmayı misyon edindik. Sağlam ve güvenilir binalar inşa ederek varlığımızı uzun yıllar sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Nitelikli personel, nitelikli malzeme ve deneyimlerimizi birleştirerek hedeflediğimiz bu yolda emin adımlarla yürümekteyiz

Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdiğimiz sayısız projelerimizde %100 başarıya ulaşmış olmanın gururu ile, bundan sonraki projelerimizi de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini şimdiden veriyoruz.

H.HAMZA ŞAHİN


" SEKTÖRDE ÇEKİRDEKTEN YETİŞMİŞ OLAN H.HAMZA ŞAHİN ÇEŞİTLİ PROJELERDE ADINI DUYURDUKTAN SONRA 2009 YILINDA A.ŞAHİNLER İNŞAAT LTD. ŞTİ ADIYLA KENDİ FİRMASINI KURARAK İNANDIĞI YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM ETMİŞTİR. KALFALIKTAN TAŞERONLUĞA, ORADAN DA MÜTEAHHİTLİĞE UZANAN BU YOLDA KALİTE VE DÜRÜSTLÜKTEN HİÇ ÖDÜN VERMEMİŞTİR. TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA YAPTIĞI ÇEŞİTLİ PROJELERLE ADINI MARKALAŞTIRMAYI BAŞARAN H. HAMZA ŞAHİN, GELECEKTEKİ PROJELERİNİN BAŞARI TAAHHÜDÜNÜ ŞİMDİDEN VERMEKTEDİR."