• 2
  Yüksek Kalite Politikamız Sayesinde Türkiye'nin Dört Bir Yanında
  HİZMET ETMENİN
  HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ
 • 2
  Deneyimli ve Nitelikli Ekibimiz ile
  BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ
 • 2
  ÖNCE İNSAN GÜVELİĞİ
  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
 • 2
  ÇOCUKLARIMIZ İÇİN
  GELECEK İNŞA
  EDİYORUZ
 • 2
  TÜM EKİBİMİZ İLE
  KALİTELİ HİZMETTEN ÖDÜN VERMİYORUZ

NİTELİKLİ HİZMET

Sektörde, çekirdekten yetişmiş olmanın tüm avantajlarını kullanıyoruz. 2003 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeleri 100’den fazla kadrolu çalışanımızla paylaşıyoruz. Böylece Türkiye’deki en nitelikli eleman kadrosuna sahip olma hedefimizi her yıl yakalıyoruz.

KALİTE POLİTAKIMIZ

Türkiye’deki en riskli riskli sektörde faaliyet gösteriyor olmak, bu sektörde kalıcı olabilmek için ekstra bilinç ve kalite anlayışı gerektirir. Her koşulda kaliteyi hedefleyen A. Şahinler İnşaat bu konuda da iş ve işçi güvenliğinden çevre güvenliğine kadar tüm alanlarda çeşitli politikalar geliştirerek sektör öncülerinden olmuştur.

NİTELİKLİ MALZEME

Kaliteli işçiliğin tek başına yeterli olmayacağını bildiğimiz için işçilerimize kaliteli malzeme temin etmekten çekinmiyoruz. Tüm projelerimizde şartnamelerine uygun kaliteli malzeme kullanıyoruz. İşin uzmanı çalışanlarımızla, kaliteli malzeme birleşince başarı kaçınılmaz oluyor.

Haberler

Hakkımız daki tüm yeni gelişmeleri buradan öğrenebilirisiniz.

Cafe-Restorant İşletmecİlİğİ

A.Şahinler olarak istihdamı artırmak amacıyla farklı sektörlerde de çalışmalar yapmaktayız. Bunlardan biri olan Cafe Restoran işletmeciliğinde önceliğimiz müşterilerimizin güzel vakit geçirdiği, kaliteli ve sağlıklı yemekler yediğinden emin olduğu, keyifli mekanlar yaratmaktır...

Okumaya Devam Et...

Petrol İşletmecİlİğİ

Akaryakıt istasyonları ile Türk ekonomisine katkı sağlamaktayız. A.Şahinler olarak dakik ve güvenilir çalışanları ile bir akaryakıt istasyonundan beklenen tüm hizmetleri yerine getiriyor olmaktan gurur duymaktayız.

Okumaya Devam Et...

Emlak Yatırımcılığı

A.Şahinler olarak inşaat sektörünün yanı sıra emlak yatırımcılığında da da söz sahibiyiz. Gerek kendi öz mallarımız gerekse aracılık hizmeti yaptığımız gayrimenkullerin hepsi değer kazanarak, sahiplerine ciddi kazançlar sağlamaktadır.

Okumaya Devam Et...

Otomotiv İşletmecİlİğİ

Sıfır ve ikinci el araç alım satım işlemleri yaparken önceliğimiz müşterilerimize güvenli ve doğru bilgiler sunmaktır. Eğitimli ve deneyimli ekibimiz, araştırmalarını titizlikle yapmaktadır.

Okumaya Devam Et...